Johtokunta

Lantulan seudun kyläyhdistyksen johtokunta

Puheenjohtaja: Leena Virri-Hanhijärvi 0503666953 virri.leena(ät)gmail.com
Varapuheenjohtaja: Tarmo Hoilijoki 0400466566 tarmo.hoilijoki(ät)gmail.com
Jäsenet: Ilkka Ekojärvi 0503232819 ilkka.ekojarvi(ät)gmail.com
Seija Levonoja 0505539970 seijalevonoja(ät)netti.fi
Anssi Pajunoja 0503262263 anssi.pajunoja(ät)gmail.com
Aarne Toivo 0500935015 aarne.toivo(ät)sastamala.fi
Marjo Virri 0400271278 marjo.virri(ät)sastamala.fi
Varajäsenet:
Sari Haavisto 0405374103 sidisudet(ät)gmail.com
Pertti Haapamäki 0500163163 jari.haapamaki(ät)haapamaentila.fi
Hannele Harsu 0408650127 riikkaharsu(ät)gmail.com
Mauri Kaaja 0505707615 kaaja.mauri(ät)gmail.com
Leena Reku (sihteeri) 0505827919 leena.reku(ät)gmail.com
Kaarle Vapalo 0400734346 kk.vapalo(ät)kopteri.net
Rahastonhoitaja Sirkka-Liisa Saari 0500346740 saarenpari(ät)gmail.com
Palveluvastaava Pirkko Laaksonen 0500232016 pirkkolm.laaksonen(ät)gmail.com

Kokouksia kyläyhdistyksellä on kuukausittain. Päätökset sujuvat leppoisissa merkeissä. Johtokunta osallistuu myös käytännön talkootöihin. Ota rohkeasti yhteyttä johtokunnan jäseniin, mikäli sinulla on kyläämme kehittäviä ajatuksia ja ehdotuksia tai haluat aktiivisemmin mukaan kylän toimintaan.